عضویت ویژه ی زبانیــا

نقد و بررسی :

۲۲,۰۰۰ تومان

ثبت نام عضویت ویژه ی 1 ماهه

زمان عضویت: 30 روز
نوع دسترسی: نامحدود به تمامی فایل‌ها
نوع فایل‌ها: صوت، فیلم و PDF
تعداد فایل‌ها: بیش از 10 فایل متنوع و آموزشی

توضیحات

همین الان عضو ویژه ی زبانیــا شوید و بیش از ۱۰ فایل بی نظیر را دانلود کنید.

فایل های بخش عضویت ویژه چه چیزهایی هستند ؟

اغلب فایل های موجود در بخش اعضای ویژه، آموزش های صوتی کوتاهی هستند که به صورت اختصاصی توسط استاد بهرامی آماده شده اند.زبان آموزان می توانند هر روز به این فایل ها گوش داده و نکته های ارزشمندی را بیاموزند.

البته در این بخش فایل های PDF و فیلم های آموزشی هم وجود دارند که می توانید استفاده نمائید. تقریباً هر ۲ روز در میان یک فایل جدید نیز به این بخش اضافه می شود

محتویات بخش اعضای ویژه :

فیلم های آموزشی کوتاه ۳ تا ۶ دقیقه ای :

در این فیلم ها استاد بهرامی مباحث متنوعی از جمله گرامر ، لغت ، اصطلاحات و … را به ساده ترین متد ممکن تدریس می کنند تا یاد گرفتن آموزش ها برای شما بسیار راحت باشد و این آموزش ها ماندگاری زیادی در ذهن شما داشته باشند. همچنین سایر فیلم های کوتاه آموزشی را می توانید از این بخش دانلود کنید.

فایل های صوتی آموزشی :

استاد بهرامی در فواصل زمانی مختلف فایل های صوتی کوتاهی را آماده نموده و در این بخش قرار می دهند. با گوش دادن به این فایل ها مهارت های مختلف زبان انگلیسی را بهبود خواهید داد و از نکات نابی که توسط علیرضا بهرامی مطرح می شوند استفاده نمائید.

فایل های PDF آموزشی :

این فایل ها عموماً worksheet های بسیار کاربردی در موضوعات مختلف هستند که می توانید با دانلود و مطالعه یا انجام تمرین های موجود در این فایل ها تغییرات محسوسی را در سطح زبان انگلیسی خودتان مشاهده کنید.

آیا اگر الان عضو شوم به تمام فایل‌های قبلی هم دسترسی دارم؟

بله. شما با عضویت ویژه، به تمام فایل‌های ویژه که تاکنون تولید شده است دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید تمام فایل‌ها را دانلود کنید. البته با خرید عضویت یک ماهه، دسترسی شما فقط برای ۳۰ روز فعال است و پس از آن دسترسی شما به فایل‌های جدید به صورت خودکار غیرفعال می‌شود که با تمدید عضویت می توانید به فایل های جدید هم دسترسی داشته باشید.

می خواهم عضو ویژه ی زبانیــا شوم

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند .

تمام حقوق این وبسایت متعلق به گروه آموزشی زبانیــا می باشد.