آموزش اصطلاحات انگلیسی

نقد و بررسی :

۷,۲۰۰ تومان

آموزش پرکاربردترین اصطلاحات انگلیسی

مخاطب: زبان آموزانی که می خواهند به تسلط بالایی در اصطلاحات انگلیسی دست پیدا کنند

ارزش محصول : ۷۲۰۰ تومان

با این کتاب الکترونیکی، شما هم به اصطلاحات انگلیسی مسلط خواهید شد

توضیحات

کتاب آموزش اصطلاحات انگلیسی به این منظور طراحی شده که شما این بخش از پروسه ی یادگیری زبانتون رو با اطمینان، بیمه کنید.
همواره یکی از شیرین ترین و در عین حال دشوارترین بخش های یادگیری زبان انگلیسی ، استفاده از اصطلاحات می باشد.
 
اصطلاحات بخشی جدایی ناپذیر از زبان است که توسط انگلیسی زبان ها به صورت مداوم مورد استفاده قرار می گیرد.
استفاده از اصطلاحات شیرین است زیرا در اکثر مواقع موجب ایجاد فضای دلپذیری در زمان گفت و گو می شود؛ از طرفی دشوار است زیرا باید بتوانیم در موقعیت های مناسب از آن استفاده کنیم.

 

نظر ارسالی آقای یحیی یاری درباره کتاب اصطلاحات زبانیــا :

 

 

دپارتمان آموزش زبانیــا توانسته است طی یک پروسه طولانی، با صرف وقت و انرژی فراوان، کاربردی ترین اصطلاحات زبان انگلیسی را گرداوری و در اختیار شما قرار دهد. بدیهی است که اصطلاحات همواره در حال تغییر هستند.

به همین دلیل رصد بانک اطلاعاتی به صورت مداوم انجام میگیرد تا اصطلاحات پرکاربرد جدید، با قدیمی ها جایگزین شوند.

 

اجازه بدید سوالی که در ابتدای این توضیحات مطرح کردیم رو دوباره بپرسیم:

آیا شما هم دوست دارید به تسلط کامل روی اصطلاحات انگلیسی دست پیدا کنید ؟

 

هر جوابی که به سوال بالا داده باشید ما با اطمینان به شما می گوئیم که کتاب الکترونیکی آموزش اصطلاحات زبانیــا ، به شما کمک زیادی خواهد کرد تا انگلیسی را روان صحبت کنید

 

یکی از مهمترین مزیت های کتاب اصطلاحات زبانیــا ، استفاده از پرکاربرد ترین اصطلاحات عمومی است که امکان استفاده از موقعیت ها و مکان های متفاوت رو دارا هستند. یعنی شما یک اصطلاح یاد می گیرید اما اون اصطلاح رو در چندین موقعیت کاملا متفاوت می تونید استفاده کنید. این مزیت بزرگ که در کتاب اصطلاحات زبانیــا قرار داره به شما کمک می کنه روان و مسلط انگلیسی صحبت کنید

 

 

آیا اصطلاحات این کتاب دارای ترجمه یا مثال هستند ؟

بله ! تمام اصطلاحات این کتاب دارای دقیق ترین معادل فارسی موجود می باشند تا شما انگلیسی را طبیعی تر صحبت کنید. همچنین در ویرایش جدید این کتاب ، چندین مکالمه ی کاربردی به عنوان نمونه اضافه کرده ایم تا شما کاربرد اصطلاحات در جمله را نیز مشاهده کنید.

 

آیا کتاب آموزش اصطلاحات انگلیسی زبانیــا فایل صوتی هم دارد ؟

بله ؛ تمام اصطلاحات موجود در کتاب به صورت صوتی هم برای شما آماده شده اند تا به تسلط کاملی روی تلفظ لغت ها و جملات دست پیدا کنید.

 

آموزش اصطلاحات انگلیسی هر چند شاید یکی از چالش های مدرسان زبان انگلیسی باشد اما معمولا از شیرین ترین زمان هایی است که زبان آموزان برای یادگیری انگلیسی صرف می کنند.

 

در آموزش اصطلاحات انگلیسی این نکته بسیار مهم است که بتوانیم در کنار معنی یا معادل فارسی ، کاربرد درست اصطلاح رو هم به زبان آموز آموزش بدیم.

 

آموزش اصطلاحات انگلیسی نه به خاطر اینکه صرفاً یک مبحث جالبه ، اهمیت پیدا میکنه ، بلکه وقتی به زندگی روزمره ی مردم کشورهای انگلیسی زبان نگاه می کنیم متوجه می شویم در بسیاری از محاوره های روزانه در موقعیت ها و محل های گوناگون ، از اصطلاحات مختلف استفاده می کنند.

 

هنگامی که شما به زبان انگلیسی صحبت می کنید ، اولین نکته ای که یک حرفه ای به آن دقت می کند این است که آیا شما توانایی دارید زبان انگلیسی را به صورت طبیعی صحبت کنید ؟

 

طبیعی صحبت کردن یعنی لحن، گرامر، لغت و شیوه ی جمله بندی ما کاملا شبیه به انگلیسی زبان ها باشد. هر چقدر این موارد به انگلیسی زبان ها شبیه تر باشد، انگلیسی صحبت کردن ما روان تر و طبیعی است. و با توجه به اینکه بخش عمده ای از محاورات انگلیسی زبان ها به استفاده از اصطلاحات صرف می شود، اهمیت آموزش اصطلاحات انگلیسی دو چندان خواهد شد

 

به همین دلیل تصمیم گرفتیم با معرفی محصول ” آموزش اصطلاحات انگلیسی ” ، به شما کمک کنیم تا انگلیسی را طبیعی تر صحبت کنید.

 

در این کتاب الکترونیکی لیستی از مهمترین و پرکاربردترین اصطلاحات مورد استفاده در زبان انگلیسی را برای شما فراهم کرده ایم.

۱۰۱ اصطلاحی که در این کتاب آورده شده از بین چند صد اصطلاح موجود و مورد استفاده گلچین شده تا به شما این اطمینان را بدهیم که وقت و انرژی خود رو صرف یادگیری ضروری ترین اصطلاحات انگلیسی می کنید.

 

محتوای کتاب آموزش اصطلاحات انگلیسی در فواصل زمانی مختلف توسط دپارتمان آموزش زبانیــا مورد بررسی و بازبینی قرار می گیرد تا اصطلاحاتی که اخیرا کاربرد بالایی پیدا کرده اند ، با اصطلاحات کم کاربردتر جایگزین شوند.

بدین ترتیب این کتاب الکترونیکی همیشه به روز و کاربردی خواهد بود.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.

تمام حقوق این وبسایت متعلق به گروه آموزشی زبانیــا می باشد.

با ما در اینستاگرام همراه باشید.