آموزش ۵۰۴ واژه با متد سطح بندی

نقد و بررسی :

3.00 out of 5 based on 2 customer ratings

۱۲,۳۰۰ تومان

آموزش 504 واژه به شیوه ی سطح بندی

مخاطب: زبان آموزان ، داوطلبان کنکور سراسری و کارشناسی ارشد و همه افرادی که می خواهند کتاب 504 واژه را به صورت استاندارد یاد بگیرند
ارزش محصول : 12300 تومان

با این کتاب الکترونیکی، شما هم به 504 واژه مسلط خواهید شد

توضیحات

آیا شما هم مثل خیلی از زبان آموزان دیگه چندین بار آموزش ۵۰۴ واژه را شروع کرده اما نتیجه ی مطلوبی به دست نیاوردید؟


کتاب ۵۰۴ واژه یکی از مهمترین منابع آموزش لغت محسوب می شود. هر چند سالهای زیادی از انتشار این کتاب می گذرد اما همچنان جزو اصلی ترین منابع درس زبان انگلیسی در آزمون کارشناسی ارشد به شمار می آید.

یادگیری بسیاری از لغات آن می تواند قدرت مکالمه ی انگلیسی شما را بسیار افزایش داده و امکان لذت بردن از مکالمه روان انگلیسی را برایتان فراهم کند.

یک نکته جالب و عجیب !!!

افراد کمی تا به حال توانسته اند کتاب ۵۰۴ واژه را به صورت کامل تا انتها بخوانند !

تجربه بیش از ۱۲ سال فعالیت در زمینه زبان انگلیسی به ما نشان داده بسیاری از زبان آموزان هر چند با ذوق و برنامه ریزی فراوان شروع به یادگیری ۵۰۴ واژه ضروری می کنند ، اما بعد از مدتی نمی توانند به این روند آموزشی ادامه بدهند. حتی آموزش ۵۰۴ واژه در موسسه ها نیز به صورت پیوسته دنبال نمی شود.

 

چرا این اتفاق رخ می دهد ؟

با بررسی هایی که ما انجام دادیم، بسیاری از زبان آموزانی که شروع به یادگیری لغت های ۵۰۴ واژه می کنند، در سطوح مقدماتی و متوسط زبان انگلیسی دارند.

در حالی که بسیاری از لغت های موجود در این کتاب برای سطوح پیشرفته طراحی شده اند و متاسفانه این لغت ها در همه جای کتاب پراکنده هستند. و زبان آموز بعد از مدتی که با حجم زیادی از عبارت ها و لغت های بسیار سنگین کتاب برخورد میکند، ترجیح می دهد به این روند آموزشی ادامه ندهد.

راه حل چیست ؟

می خواهم از راه حل زبانیــا استفاده کنم

از نظر ما ، یکی از مناسب ترین راه حل ها ، مطالعه ی این کتاب به صورت گزینشی و با توجه به سطح زبانی خودمان است. ابتکاری که پس صرف وقت و انرژی فراوان ، توانستیم تحت عنوان آموزش ۵۰۴ واژه به شیوه سطح بندی در زبانیــا به انجامش برسانیم.

ما استفاده از استاندارهای روز آموزش زبان ، لغت های این کتاب را در سه سطح مقدماتی ، متوسط و پیشرفته تقسیم بندی کردیم تا شما به راحتی با توجه به سطح زبانی خودتان این کتاب را مطالعه کنید

با زبانیــا چطور ۵۰۴ واژه را یاد می گیرم ؟

با استفاده از آموزش ۵۰۴ واژه که توسط دپارتمان آموزش سایت زبانیــا گردآوری شده، شما به شیوه ی کاملا استاندارد و سطح بندی شده، لغت ها رو یاد می گیرید. مثال های کاربردی که از متن کتاب استخراج شده اند به شما آموزش خواهند داد که چگونه از لغت ها در مکالمه روزمره و موقعیت های مختلف استفاده کنید

مزیت آموزش ۵۰۴ واژه ی زبانیــا چیست ؟

مهمترین مزیت آموزش ۵۰۴ واژه ی زبانیــا که اون رو از تمام نمونه های موجود در بازار متمایز میکنه، ” سطح بندی ” شده بودن کتاب هست. آموزش ۵۰۴ واژه ی زبانیــا تنها کتاب از این نوع هست که شما می تونید با توجه به سطح زبانی تون به مطالعه اش بپردازید.

آموزش ۵۰۴ واژه به شیوه ی سطح بندی را می توانید همین الان سفارش داده و یادگیری را شروع کنید

می خواهم ۵۰۴ واژه را با زبانیــا یاد بگیرم

نتایج تحقیقات ما در طول ۱۲ سال گذشته ، جمله ی بالا رو تائید میکنن. بسیاری از زبان آموزان هستند که شروع به یاد گیری این کتاب می کنند اما در میانه ها یا همان اول راه ، دلزده می شوند و از مسیر خارج !

اما زبانیــا دو خبر خوب برای شما دارد :

اول اینکه ما توانستیم مهمترین دلیل این اتفاق رو پیدا کنیم. البته نه به آسانی بلکه بعد از سال ها تدریس و حضور در کنار زبان آموزان و هم صحبتی با آن

خبر دوم اینکه ما تصمیم گرفتیم دلیل این اتفاق رو با شما در میان بزاریم. دلیل این موضوع هم سنگ نبودن لغت های مورد استفاده در کتاب است که البته با توجه به فلسفه ی وجودی کتاب، کاملا طبیعی است.

شما در این کتاب با لغت های مختلفی در سطوح دشواری متفاوت روبرو هستید.

آیا راه حلی هم برای این موضوع وجود دارد ؟ پیشنهاد ” زبانیــا ” در این باره چیست ؟

مطمئنا راه حل وجود دارد ! ممکن است راه حل های متفاوتی به نظر برخی برسد یا حتی خود شما ایده ای خاص برای کار با این کتاب مهم و مفید داشته باشید که قطعاً ارزشمند است و جای فکر و بحث دارد اما ما در زبانیــا بعد از بررسی روند آموزشی روز دنیا، به یک راه حل جالب رسیدیم.

پیشنهاد ما آموزش ۵۰۴ واژه به صورت سطح بندی است.

فایل صوتی سوال خانم مهردوست درباره آموزش ۵۰۴ واژه به شیوه سطح بندی و توضیحات علیرضا بهرامی : 

ما لغت های این کتاب را بر اساس دشواری ، به سه سطح مقدماتی ، متوسط و پیشرفته تقسیم کردیم تا هر کسی با هر سطح زبانی بتواند بهترین استفاده را از این کتاب ببرد.

همین الان کتاب الکترونیکی آموزش ۵۰۴ واژه به شیوه ی سطح بندی را سفارش دهید و پیشرفت را شروع کنید

می خواهم ۵۰۴ واژه را به شیوه سطح بندی یاد بگیرم

2 دیدگاه برای آموزش ۵۰۴ واژه با متد سطح بندی

 1. 3 out of 5

  (مالک تایید شده):

  سلام دوستان از نظر سطح بندی بسیار خوب است.فقط بزرگترین اشکال این است که مترادف کلمات قرار داده نشده است.ای کاش جملات بیشتر و در حد یک متن کوتاه در پایان هر درس گردآوری می شدند.از نظر من متد جالب است اما از نظر قرار دادن لغات آن هم تنها با یک جمله و یک معنی اصلا جالب نیست.

  • :

   آقای رجبی عزیز ممنونیم که دیدگاهتون رو به اشتراک گذاشتید. نظرات شما به دپارتمان کتاب های الکترونیکی منتقل شد تا در آپدیت های بعدی کتاب، مد نظر قرار بگیره.

 2. 3 out of 5

  :

  سلام. آیا در آموزش سطح بندی ۵۰۴ ، معنی مترادفها و لغات موجود در متن درسها هم گفته شده است؟

  • :

   سلام
   تمرکز این آموزش فقط روی ۵۰۴ واژه ی موجود داخل کتابه ؛ لغات کتاب به همراه ترجمه و یک مثال با ترجمه برای هر لغت در کتاب ۵۰۴ زبانیــا موجوده

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.

تمام حقوق این وبسایت متعلق به گروه آموزشی زبانیــا می باشد.