درباره زبانیــا

گروه آموزشی زبانیــا با فراهم آوردن محیطی حرفه ای در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی به شما کمک می کند تا مهارت های زبانی لازم برای صحبت کردن روان به زبان انگلیسی را کسب کنید. همچنین با استفاده از مشاوره ها و مطالب مفید و کاربردی بتوانید با اعتماد به نفس و آمادگی کافی در آزمون بین المللی آیلتس شرکت کنید. در سایت زبانیــا به تمام جنبه های مختلف آموزش زبان انگلیسی پرداخته می شود. زبان آموزان محترم در هر سطح زبانی و یا بازه ی سنی که باشند می توانند از آموزش های مخصوصی که برای سطح آن ها طراحی و در سایت منتشر شده استفاده کنند.

خدمات آموزش زبان انگلیسی در سایت زبانیــا به شرح زیر می باشند:

در صورتی که علاقمند هستید از کلاس آموزشی استاد بهرامی استفاده نمائید می توانید با مراجعه به فروشگاه سایت ، ثبت نام خود را انجام دهید.

ارائه آموزش های کاربردی مکالمه انگلیسی

ارائه مشاوره و آموزش های مفید در زمینه آزمون آیلتس – IELTS

ارائه مشاوره و مطالب مفید آموزشی در زمینه زبان انگلیسی در کنکور سراسری و کنکور منحصراً زبان

ایجاد فضای گفت و گو و بحث آزاد برای کاربران به زبان انگلیسی به صورت متنی ، تصویری و صوتی

برگزاری مسابقات آموزشی به صورت ماهیانه و اعطای جوایز ارزنده ی آموزشی به برندگان

آقای بهرامی و دکتر نظری

علیرضا بهرامی در کنار دکتر نظری – تالار علامه امینی ؛ دانشگاه تهران

علیرضا بهرامی : آموزش زبان انگلیسی همواره جزو لذت بخش ترین فعالیت های زندگی من بود. حس بسیار خوبی است وقتی به دیگران کمک می کنی تا با یادگیری یک زبان خارجی بتوانند در زندگی شخصی و شغلی خودشون پیشرفت کنن.

در وبسایت زبانیــا تلاش می کنیم آموزش زبان انگلیسی را به صورت مفید ، استاندارد و کاربردی ارائه دهیم. در طول سالیان گذشته ، همراهی و اعتماد کاربران خوب زبانیــا که از آموزش های ما استفاده کردند همواره انگیزه بخش بخش گروه آموزشی زبانیــا بودند برای اینکه خدمات ، محصولات و آموزش های جدید، به روز و کاربردی رو مهیا کنیم

ارائه علیرضا بهرامی

علیرضا بهرامی در حال ارائه در کارگاه مدیریت سخنرانی – دانشگاه علامه طباطبایی

تقویت زبان انگلیسی

علیرضا بهرامی در کنار مهندس کاظم قلم چی – تالار علامه امینی ؛ دانشگاه تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت های آموزش زبان انگلیسی در سایت زبانیــا می توانید از لینک “ تماس با ما ” ، استفاده نمائید و یا با ایمیل info@zabania.ir در ارتباط باشید

تلگرام زبانیــا

تمام حقوق این وبسایت متعلق به زبانیــا می باشد